OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Praca sezonowa

Spółka MATERNE-POLSKA jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce

poszukuje osoby na stanowisko

OPERATOR  WÓZKA  WIDŁOWEGO

 W miesiącach od KWIETNIA do WRZEŚNIA oferujemy pracę sezonową przy przerobie świeżo zakupionych owocach.

Miejsce pracy: Łopatki (woj. lubelskie, pow. puławski)

Zakres obowiązków:

  •  Obsługa linii  produkcyjnych – zapewnienie ciągłości produkcji
  • Dostarczanie na czas opakowań i środków do produkcji oraz odbiór zbędnych opakowań
  • Przygotowanie linii produkcyjnej przed i po myciu
  • Eksploatowanie wózka zgodnie z jego przeznaczeniem (sprawdzanie stanu technicznego wózka przed rozpoczęciem pracy)
  • Dbanie o stan higieniczny magazynów oraz wózka widłowego
  • Zgłaszanie zauważonych usterek przełożonemu
  • Dbanie o higienę stanowiska pracy

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi spalinowymi i akumulatorowymi
  • Doświadczenie w pracy
  • Dobra organizacja pracy, precyzja
  • Sumienność, odpowiedzialność i komunikatywność
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę  - na czas przerobu owoców świeżych w sezonie 2018

Miejsce pracy:

Łopatki k/Nałęczowa

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesyłanie cv (z  klauzulą :„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ))  na adres  rekrutacje@materne.pl  lub o kontakt na numer telefonu 081-88-26-311, 081 88-26-323, kom. 695-250-420