Mechanik utrzymania ruchu - Praca sezonowa

Spółka MATERNE-POLSKA jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce

poszukuje osoby na stanowisko

Mechanik utrzymania ruchu

 W miesiącach od KWIETNIA do WRZEŚNIA oferujemy pracę sezonową przy przerobie świeżo zakupionych owocach.

Miejsce pracy: Łopatki (pow. puławski, woj. lubelskie)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór nad ciągłością utrzymania ruchu linii produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Systematyczność i precyzja w działaniu
  • Umiejętność spawania - mile widziana
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, innowacyjne podejście do pojawiających się problemów, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy

Forma zatrudnienia:

  • Umowa o pracę na czas przerobu owoców świeżych w sezonie 2018

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesyłanie cv (z  klauzulą :„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ))  na adres  rekrutacje@materne.pl  lub o kontakt na numer telefonu 081-88-26-311, 081 88-26-323, kom. 695-250-420